IT Support Specialist - null

Description : IT Support Specialist. Company : null. Location :

    Kategoria: IT Support Mid
Obowiązkowe

    Linux

    Windows

    Hyper-V

    ESXi

    ITIL

    Cisco

    Windows Server

    TCP

    BGP

    VPC

    Polski (NATIVE)

    Angielski (B1)

Opis wymagań

  • Gotowość do uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „poufne”.
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows oraz Linux.
  • Znajomość technologii Hyper-V, ESXi.
  • Znajomość narzędzi do zarządzania infrastrukturą IT.
  • Znajomość narzędzi do backup’a.
  • Znajomość standardów sieciowych
  • Znajomość zagadnień ITIL .
  • Umiejętność prowadzenia korespondencji oraz telefonicznego rozwiązywania problemów
  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym.
  • Profesjonalne i rzetelne podejście do obowiązków służbowych, samodzielność, komunikatywność, systematyczność, terminowość.
rozwiń Opis oferty

Praca w zakresie wspierania usług informatycznych systemów produkcyjnych.

Oferujemy:

  • stabilną współpracę: Jesteśmy zainteresowani długotrwałą współpracą i poszukujemy osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu na stałe
  • szkolenia: Dostarczamy naszym pracownikom okazję do ciągłego rozwoju poprzez udział w szkoleniach zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych
  • dostęp do nowoczesnych technologii: Zapewniamy dostęp do najnowszych narzędzi i technologii, co pozwala pracować efektywnie i skutecznie
  • unikalne projekty: realizujemy projekty, które są unikalne i stanowią wyzwanie dla naszych pracowników, dając im szansę na rozwijanie swoich umiejętności
  • opieka medyczna: Oferujemy możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej w sieci Lux-Med, co pozwala pracownikom dbać o swoje zdrowie
  • karta multisport: Naszym pracownikom zapewniamy możliwość korzystania z karty multisport
  • udział w sekcjach sportowych: Wspieramy aktywny tryb życia naszych pracowników poprzez udział w różnych sekcjach sportowych, m.in.: strzeleckiej, żeglarskiej, piłki nożnej, darta a nawet wędkarskiej
rozwiń Zakres obowiązków

  • Szczegółowy nadzór nad prawidłową eksploatacją systemów i oprogramowania IT linii produkcyjnych.
  • Szczegółowy nadzór i zarządzanie aktualizacją w poszczególnych warstwach i modelach usług informatycznych.
  • Obsługa incydentów, problemów i zmian dla sprzętu i oprogramowania linii produkcyjnych.
  • Projektowanie i czynny udział w budowaniu zmian istniejących usług informatycznych.
  • Wdrażanie zmian w usługach informatycznych.
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej zarządzanych systemów
Szczegóły oferty
  • Rekrutacja online
  • Język rekrutacji: polski
  • Start ASAP
  • Stała długość kontraktu
  • Płatny urlop dla: Umowa o pracę
  • Bez pracy zdalnej
  • Stałe godziny pracy
  • Trochę podróży służbowych

Sprzęt
    Linux Windows Komputer: Notebook Monitory: Opcjonalnie
Metodologia
    Issue tracking tool Knowledge repository Version control system Reporting to
Benefity
    Pakiet sportowy Prywatna opieka medyczna Budżet na szkolenia
O firmie Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.
    Utworzona w: 1919 Wielkość firmy: 2000 Lokalizacje: Warszawa + 3
10 080 – 13 440 PLN + VAT (B2B) miesięcznie oblicz "na rękę" 7 000 – 8 000 PLN brutto miesięcznie (UoP) oblicz netto Szczegóły wynagrodzenia

Pracodawca oferuje wynagrodzenie w PLN na godzinę i na miesiąc

60 – 80 PLN + VAT (B2B) godzinowo 7 000 – 8 000 PLN brutto miesięcznie (UoP)

Możliwe lokalizacje pracy:

    Nowy Sącz
    • Nowy Sącz